Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7

advertisement
Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7, 8 en 9 juni 2014
Deze uitslagen zijn gepubliceerd onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Gr. Ras
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
Australian Cattle Dog
Australian Kelpie
Australian Shepherd
Bearded Collie
Beauceron
Belgische Herdershond, Laekense
Belgische Herdershond, Mechelse
Belgische Herdershond, Tervuerense
Border Collie
Bouvier des Flandres
Briard
Duitse Herdershond, stokhaar
Gos d'Atura Català
Hollandse Herdershond, korthaar
Hollandse Herdershond, langhaar
Kuvasz
Mudi
Nederlandse Schapendoes
Old English Sheepdog
Polski Owczarek Nizinny
Puli, anders dan wit
Saarlooswolfhond
Schotse Herdershond Langhaar
Shetland Sheepdog
Tatrahond
Tsjechoslowaakse Wolfhond
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Zwitserse Witte Herdershond
Argentijnse Dog
Berner Sennenhond
Bordeaux Dog
Boxer
Bullmastiff
Cane Corso
Centraal-Aziatische Ovcharka
Dobermann
Dogo Canario
Duitse Dog, blauw
Duitse Dog, geel/gestroomd
Cat
130
1
117
36
27
5
6
11
47
141
30
16
23
95
96
84
85
107
66
111
86
97
55
72
114
15
77
80
87
977
1158
1034
992
1066
1073
1131
912
1030
1008
1000
Pl. Gr. Pl. BIS NaamHond
1
2
3
1
2
Wild Desert Dingo's Bobby Brown
Dutch Dynamite Dyno Dyon
Happy Spark Bag Of Chocolate
Beardie Connections Kenji
Celesta Alita Admirable
Willemijn Fan 'e Rispinge
Keagan van de Vaardekenshoeve
Gentle Rain van het Osscher Meer
Little Soul From Forever Clever
Oscar-Lotte van de Dambaern Hoeve
X'Treme Bijou Dalido
Grimass vom Sheytan's Home.
Rubí 's Racha van Hoefflaecken's Cocó
Bella met Strepen
Liberty des Leus Chapellois
Cora-Lee vom Crystal Diamonds
Mecseki Bundàs Csitulj
Delilah van de Seven Aeren
Kokochanel aus dem Elbe Urstromtal
Nina Z Rodu Odry
Bubbleton fun 'n Fabulous Dúx
Bibianna Jantarowa Wataha
Malouine's The Magic Of Love
Dawnville You've Gotta Be Kidding
Hephzibah du Domaine des Dhalbergs
Chatan des Gitans Noirs
Clovertrails I Walk the Line
Diesel v.h. Hoffies Erf
Anonda Mabora's Lavy Brandon
Historia de l'Etoile de Cernay
Just Funny van't Stokerybos
Bakervill's Style Hot Chilli
Levi Fan Optica State
Fairytale Princess Is Dvariskiu
Levi
Onat Agata Gruodas
Giano Di Caresi Nice
D&G'S Jb Tauro
Matz bij Rooswana
Jessi Colter v. Huize Udeko
Stamb.
VDH 05/054R0627
NHSB 2842569
NHSB 2934555
NHSB 2859474
NHSB 2877285
NHSB 2870354
LOSH 1099742
NHSB 2929633
NHSB 2934983
NHSB 2784678
CMKU/BRI/6183/13
NHSB 2550366
NHSB 2862829
VDH/HSCD 11/171 00219
NHSB 2894645
NHSB 2947401
Aangevr,,
NHSB 2931199
LOSH 1107377
NHSB 2913285
NHSB 2934610
NHSB 2959967
NHSB 2919578
NHSB 2507311
NHSB 2897832
NHSB 2909991
NHSB 2904577 (imp. ZW)
NHSB 2885296
bijl.G-2-2933866
LOF 19308 / 2745
LOSH 1091471
NHSB 2884042
NHSB 2838668
NHSB 2925847
NHSB 2888572
NHSB 2918443
NHSB 2937494
FCPR w10.1057
LOSH 1124871
NHSB 2829487
Eigenaar
Kornelia
Mo
K.J
M.C.H.B.
W.M.
M.S.M.
S.
C.A.K.
G.A.M.
R.
Karin
J.C.G.
W.
Anna
J.M.
J.
R.O.
S.A.M.
Chris
T.
R.J.
S.
A.J.
M.
T.C.M.
M.
F.A.S.
J.J.
G.J.
Axelle
Ivan
M.S.A.
O.P.
I.H.
S.M.A.M.
A.C.
L.J.
K. & M.
Annick
A.T.M.
Förster
Mokum
Dekker
Otto
Plantinga
Rauwerda
Wolff
Schraven-van Os
van
Heugten
Temperman
Palmen-Kersten
Hemmes
Bos
Rotzheim
Schepers
de
Jong
Karsijns
Eggenhuizen-Bisseling
van
Beirendonck-Lembrechts
Breden
Huijding
de
Vries
Hoogstra
Koenen
de
Jong
Schepenaar
Dekker
te
Kulve
Dijkhuizen
Peupier
Delrue - Vandewalle
Bakker
van der Veen
Vellen
Welbie
Hendriks
Wijte
Nuyens - Nuyts
Flossy
van
Uden
van
Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7, 8 en 9 juni 2014
Deze uitslagen zijn gepubliceerd onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Gr. Ras
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
Duitse Dog, zwart/zwart-wit
Duitse Dwergpinscher
Duitse Pinscher
Dwergschnauzer, peper en zout
Dwergschnauzer, zwart
Dwergschnauzer, zwart-zilver
Engelse Bulldog
Fila Brasileiro
Grote Zwitserse Sennenhond
Hovawart
Landseer ECT
Leonberger
Mastiff
Middenslag Schnauzer, peper en zout
Middenslag Schnauzer, zwart
Newfoundlander
Oostenrijkse Pinscher
Pyreneese Berghond
Riesenschnauzer, peper en zout
Riesenschnauzer, zwart
Rottweiler
Shar-Pei
Sint Bernard, korthaar
Sint Bernard, langhaar
Tibetaanse Mastiff
Tosa
Zwarte Russische Terrier
Airedale Terrier
American Staffordshire Terrier
Australian Terrier
Bedlington Terrier
Border Terrier
Bull Terrier
Cairn Terrier
Foxterrier Draadhaar
Ierse Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack Russell Terrier
Kerry Blue Terrier
Lakeland Terrier
Cat
1007
932
923
970
964
972
1046
978
1172
1102
1121
1111
1068
959
957
1098
943
1123
952
949
1014
988
1126
1128
1132
1078
974
1174
1332
1220
1177
1179
1285
1236
1190
1201
1207
1228
1204
1191
Pl. Gr. Pl. BIS NaamHond
3
1
Tamzdane Jamaican Me Crazy
Vedhauge Okke
Menno De L'Ascherann
De Meijerij Afrodite
Dreamkiss Russian Rocket
Goltif Triumpf Valter
Finally with the Sense of Honour
Beauty Boya de el Cariduro
Amber vom Försterrain
Cosmo Grofje Celjski
Iuno Horae us Arsnouphis
Rock en Roll Rufus van de Kentering
Thor of Seven Oaks
Jesper-Pelle von Halamasch
Klarys du Fayimi
Mileoak Kafoozalum LJCh
Odette van het Peerdespul
MacThree's Mister Anghus
Freiergeist Night Angel
Jonna von der Ilmenau
Atila from Royal Breed
Absolutely Damishar
Duke Semino Lord Vom Haus Ragazza
Floortje Roosje JuBoBelCo's Hoeve
Maikla Called Maitreya
Chinmi z Horowych Bagien
K&P-Blackrussian Larose
Bendert of Malton
Carmichael's Dorien Rose
Hobbit von den Grauen Anfurten
Bla Skuggans Rely on Me
Keep an eye on Kenn of San Gregor
Black Jack Of The Roman Finish
Kiokas Handyman
AshGrove Georgy Porgy
Scarlett von der Emsmühle
Strongbows Irwin Caerbhall
Saltisgärdens Snillson
Katebel's Funny Face
Mieth's Toby
Stamb.
AL04201201
DK14996/2011
NHSB 2916659
NHSB 2870775
NHSB 2922239
NHSB 2958018
NHSB 2873206
NHSB 2889391
VDH 9550112
NHSB 2914322
NHSB 2772995
NHSB 2880964
NHSB 2952469
VDH12S50002661
LOSH 1092221
NHSB 2888145 (imp UK)
NHSB 2753252.
LOSH 1138973 (Imp B)
IKC-Z50622
VDH12RS61011586
NHSB 2837185 (Imp. RS)
NHSB 2859792
NHSB 2912810
NHSB 2909414
LOSH 1124696
NHSB 2952849
LOSH 1110121
NHSB 2871055
NHSB 2901865
NHSB 2830364
NHSB 2936794 (Imp SE)
NHSB 2931633
NHSB 2895205
NHSB 2868480
ROI 11/162838
VDH/KFT 11/0017957
Zb.Nr. 22/5377
NHSB 2914312
NHSB 2688879
VFH KFT 13/0003518
Eigenaar
Miss T. & Mrs L.
Ole
G.E
P.J.M.
Jeanique A.J.M.
Léonie
J.
A.C.
E.
J.
C.Th.J.M.
Yvonne.T.M.
Y.
Angelika
Anita
C.A.S.
S.G.
M.
Steve
Jutta
E.C.
A.
M.C.C.
A.M.
Angelique
M.J.C.E.
K. & P.
J.
O.H.M.M.
I.E.
Alice
M.F.P.M.
M.
W.
Beate
Frau Nadja
A.J.M
A.
M.J.
A.
Pocock
Boholdt
Van den Hardenberg
van der Linden
van der Linden
Verbruggen
van
Schaik
Hendriks
Casteels
Smit
Knippenborg
van
Lobenstein-de Heij
Steinbusch
Bremert
Faveau Cavinato
Hulzing
Gresens
Waanders-Giessen
Matthews
Römer
Pijfers-Gruter
Vleeschouwer
van
Kesteren
Zwirs-v/der Krogt
Claes
van
Strien
Geuens-Huygens
Bouma
Verhorevoort
Coppée
van
Balderen
van
Vlijmen
Krouwel
van
Keimpema
Duesmann
Grimberg
Sefrin
Oolbekkink
Ebeling
Mieth
Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7, 8 en 9 juni 2014
Deze uitslagen zijn gepubliceerd onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Gr. Ras
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
6
6
Manchester Terrier
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Parson Russell Terrier
Schotse Terrier
Skye Terrier
Staffordshire Bull Terrier
Welsh Terrier
West Highland White Terrier
Yorkshire Terrier
Dashond, korthaar
Dashond, langhaar
Dashond, ruwhaar
Dwergdashond, korthaar
Dwergdashond, langhaar
Dwergdashond, ruwhaar
Kaninchen Dashond, korthaar
Kaninchen Dashond, langhaar
Kaninchen Dashond, ruwhaar
Akita
American Akita
Basenji
Chow Chow
Dwergkeeshond
Eurasier
Finse Lappenhond
Grote Keeshond, wit
Grote Keeshond, wolfsgrijs
IJslandse Hond
Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig
Peruaanse Haarloze Hond, middenslag
Peruaanse Haarloze Hond, miniatuur
Pharaohond
Podengo Português, klein, ruwhaar
Shiba
Siberian Husky
Thai Bangkaew Dog
Volpino Italiano
Basset Artésien normand
Basset bleu de Gascogne
Cat
1192
1252
1256
1195
1263
1267
1307
1196
1276
1341
482
493
512
522
526
533
540
498
551
206
208
235
188
180
199
167
177
174
162
178
232
233
225
239
221
156
197
184
559
560
Pl. Gr. Pl. BIS NaamHond
3
2
1
3
2
1
3
abs
2
Quixolalexander
Rustically's Box of Gold
Columbus Ulicha
Liquidgold of Lovealoch
Aoleon's Julian
Perrylands Utah
Sennyards Love at the First Sight
Eira Van 't Terrier-Höfke
Rockcliff's Kiss me Twice
Ekspouzd Queen of Hearts
Jorno van de Vossebelt
Lorenzo van de Tongelaar
Treis Pinheiros Lady Gaga
Montrachet du Clos de Lestinal
Muskato vom Bergelerfeld
Hop Uut de Slikhoek
Magik Rainbow Gloria
Tabea vom Ellernhügel FCI
Magik Rainbow Valencia
Izumi-Sanyu-Go of Hadjime-Yoshi
1 Melodor Heart of Gold
Akauba N Eldorado Xtra Terrestrial
Brilliance Lovelace Mon Sher.
Persimoone Masterpiece
Bernou vom Pomeranzengarten
Happy Lapp Dumbo
Tippy De Grote Witte Kees
Kaluna van het Earlskamp
Geislandi Bessi
Caby von Doxarin
Sea Fire's Viracocha
Hekthor de Korrantoh
Vaskurs Will Turner Qonjacson
Novak v.d.Hienderheuvel
Kensei No Fukuaoi Go Sapporo Kagasou
Chinanook's Jack
A&T Hobby Star
Mimosa del Colle Degli Ulivi
Héloïse de la Terre de Bruyère
Isis D'ambre de Chassagne
Stamb.
AK01978003
NHSB 2898459
NHSB 2962578
LOSH 1115311
NHSB 2847143
NHSB 2872400
NHSB 2935807
NHSB 2906429
NHSB 2894309
RKF2642718
NHSB 2731590
NHSB 2902073 (imp.BE)
NHSB 2962558
NHSB 2955378
VDH/DTK 05Z5212L/Zw
NHSB 2932514
NHSB 2957296
VDH1DTK N 12Z0145L/Kt
NHSB 2950905
NHSB 2911752
KCAP00325303
HP39713503
DK18546/2012.
AP03260601
NHSB 2601144 (imp D)
NHSB 2939699
NHSB 2929413
LOSH 1103855
DK14441/2006
NHSB 2952405 (Imp)
SE47527/2011
LOF 5 C. PEROU 489/0
SE20479/2013
NHSB 2932624
NHSB 2963893
LOSH 1082370
THKC 054913110031
DK13421/2012
NHSB 2898880
NHSB 2941543
Eigenaar
Mrs. C.
A.E.K.
J.H.
Ch.
D.M.
J.
A.E.M.
A.L.J.
D.
Svetlana
Anita
M.H.A.
S.
P.P.
Frau Sibylle
M.G.J.
P.P.
G. & H.
P.P.
J.H.C.
Chris
Alain
Miss Lise-lotte
Ellie
M.
M.L.
N.
Fr
Mrs. Anne Marie
M.
Yvonne
Sabine
Julia
C.H.M.
W.
Gwennaelle
S.B.
A.
M.S.
Dunford
Slingerland
Albers
Fooy-Van Roosbroeck
Schouw van Nispen
ten
Have
Branten-Simons
Hahnraths
de
Reuver
Kapitonova
Leduc
Baeten-Lavrijsen
Berkhout-Falkner
Meier
Frohn
Satter
Meier
Bremer
Meier
Volman
Mclean
Alain Alaerts
Adler
Wildeboer
Visser
Vasse
Koedooder
Janssen
Vanderhoef
van
Puffelen
Kinberg
Opitz
Sieger
Ariessen
van der Meer
Guillaume
van der Zwan
Pia Rødvig Kristiansen
van
Beekhoven
Pot
Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7, 8 en 9 juni 2014
Deze uitslagen zijn gepubliceerd onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Gr. Ras
6
6
6
6
6
6
6
6
6
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
7
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
Basset Hound
Beagle
Bloedhond
Dalmatische Hond
Gonczy Polski
Grand Basset griffon vendéen
Grand bleu de Gascogne
Petit Basset griffon vendéen
Rhodesian Ridgeback
Bracco Italiano
Drentsche Patrijshond
Duitse Staande Hond Draadhaar
Duitse Staande Hond Korthaar
Engelse Setter
Epagneul bleu de Picardie
Grote Münsterlander
Heidewachtel
Ierse rood-witte Setter
Ierse Setter
Perdigueiro Português
Pointer
Stabyhoun
Vizsla Draadhaar
Vizsla Korthaar
Weimaraner, korthaar
Weimaraner, langhaar
Amerikaanse Cocker Spaniel
Barbet
Cão de Agua Português
Chesapeake Bay Retriever
Clumber Spaniel
Curly Coated Retriever
Engelse Cocker Spaniel
Engelse Springer Spaniel
Flatcoated Retriever
Golden Retriever
Ierse Waterspaniel
Labrador Retriever
Lagotto romagnolo
Nederlandse Kooikerhondje
Cat
1347
588
555
599
633
561
556
567
613
653
683
638
634
712
677
675
673
723
717
669
710
700
656
659
642
648
857
872
883
813
814
740
820
832
753
801
874
768
879
843
Pl. Gr. Pl. BIS NaamHond
Stamb.
Eigenaar
3
2
1
2
3
1
3
2
1
Roeper's Morning Sun
Kalife de la Meute d’Antan
Obonya's Pride Anna Aida
Diego z Lipowego Kojca
Jamaica van Tum-Tum's Vriendjes
Indra des Voix du Diable
Caramel Apple van Tum-Tum's Vriendjes
Malozi Jamboni
Sequins Brindisi
Ids fan 't Suydevelt
Artemis Arko van Jakri Box
Atos van Kallisto
Jason of Kyntire
Amélie
Lena van het Exelseveld
Bling Bling van Loenerhof
QuickSilver v.'t Keijsershow
Robbedoes of the Travlin Star
Viccor
Dansk Dynasty Indy
Boyke-Biko v. Erf t Elde
Quodian's Glayva
Csipkéskúti Juhar
Bonny v.d. Tuindershof
Uw Lieve v.d. Doornburght
Colorfull's Pride and Prejudice
Quaciendas Aimee CiscArno
Odyseas Stars and Stripes
Port West Ilaine
Lily de la Dique Dète
Oranje Boven van Elegast
Albert z Vejminku
Ch. Flinders Chase v.d. Jorishoeve
Swallowsflight Galaxy Gem-Darcy
Sequins Sabbaday
Cherry Garcia v.h. Nardinc Bastion
Creekwater Celine
2 Gingercreek Truffle Perfect Toffe
Friendly Finntwo v.h.Runxputtehof
NHSB 2870263
LOSH 1096549
NHSB 2831544
KW.VI-852/GP
NHSB 2845178
NHSB 2953149
NHSB 2860082
NHSB 2612336
NHSB 2806045
NHSB 2864778
NHSB 2914217
NHSB 2915999
LOSH 1077746
NHSB 2859050
NHSB 2886066
NHSB 2896419
NHSB 2899374
LOSH 1089007
NHSB 2929650
NHSB 2890600
NHSB 2888579
NHSB 2869036
Met.MV. 7428/10
NHSB 2906852
NHSB 2909546
NHSB 2810386
NHSB 2931524
NHSB 2929645
DRC-B 09-0675
NHSB 2877626
NHSB 2793141
NHSB 2830259
NHSB 2829725
NHSB 2844452
NHSB 2907424
NHSB 2928392
NHSB 2908495
NHSB 2915905
NHSB 2918696
T.
Chris
M.
T.
G.M.
M.S.
G.M.
I.
C.Th.J.M.
S.M.W.
W
L.
Jan
M.G.A
R.
J.
Hanneke
Rieky
Lidy
J.W.
M.
L.H
A
S.C.
N.
J.
M.J.
M.M.
Tanja
I.
B.M.
G.H.
A.
L.
C.Th.J.M.
J.
E.P.S.
K.H.J.G.
R.M.S.
Perfors
Lauers
Becht
Karwath
Huikeshoven
Pot
Huikeshoven
Hulsebos
Knippenborg
Koopmans
Tiemersma
Willems
Ivens
Menting Ebbing
Bakker
van
Dijk
Bijker
van
Hal
Put
van
Haren
Keppel
van
Essen
Varga
Verheugt Meijer
Schenk
Reuvers
Marang Peters
Bons
Hesen
Plaizier-Bergman
van der Zwet
van
Empel
Notten
Galdermans
Knippenborg
Knoppert
.
Kodde
van
Gemert
Schoorl-Franken
Uitslagen CAC/CACIB Pinkstershow Arnhem 7, 8 en 9 juni 2014
Deze uitslagen zijn gepubliceerd onder voorbehoud en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
Gr. Ras
8
8
8
8
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
10
10
10
10
10
10
10
10
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Perro de Agua Español
Welsh Springer Spaniel
Wetterhoun
Bichon frisé
Bolognezer
Cavalier King Charles Spaniel
Chihuahua, korthaar
Chihuahua, langhaar
Chinese Naakthond
Coton de Tuléar
Dwergpoedel, zwart-wit-bruin
Epagneul nain continental, Papillon
Franse Bulldog
Griffon bruxellois
Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood
Grote Poedel, zwart-wit-bruin
Havanezer
Japanse Spaniel
King Charles Spaniel
Lhasa Apso
Maltezer
Middenslag Poedel, grijs-abrikoos-rood
Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin
Mopshond
Russian Toy, langhaar
Shih Tzu
Tibetaanse Spaniel
Tibetaanse Terrier
Toypoedel
Afghaanse Windhond
Barsoi
Deerhound
Galgo Español
Ierse Wolfshond
Italiaans Windhondje
Saluki
Whippet
Cat
729
868
841
880
266
274
434
395
418
317
275
303
446
459
312
288
282
260
440
437
339
249
297
296
472
452
384
386
392
310
887
893
898
899
894
907
888
902
Pl. Gr. Pl. BIS NaamHond
3
2
1
1
3
2
Tantramar's Beaubassin Pride
Carmencita del Alto Norte
Orangs And Sunshine Fan't Detica
Sjoertje
Harley Davidson Du Domaine Des Peluches Blanches
Bellissibolo Adriana
GoldenRose Du Chäteau Noblesse
Bring It On Clear My Angels
The Little Jo's Lady Gaga
Could Be My Prince of Roxy's Pride
Funny Me Enya Wisecracker Bunch
Escada of Chanel Coco
Up and Down's Antonio at Mondelise
Montana of Molly's Home
StripPoker's Molecuultje
Incredible from Quindonmiertiek
Standing Strong You Don't Fool Me
My Own Ferrari of the Beardie Bunch
Hin Satori Risunok Mastera
Cupar Karaj
EL Minja's Sengdroma
Lollipop Baby Angel Of Eden
Rainbow Beauty Bodyguard
Curlfinch Collin
Artus Amadeus Marin
Ros Shans Anastasia
Tinkerbell Fromroseofpeking
Toyway Donny O-Smond
Kybo Pandamonium At Alilah
Soul Queen From Sarah Inspiration
Diva Bionda vom Deilbachtal
White Coronet Modnyabistru
Ch. Cairnesund's Pearly Prince
Rayma Dimarts
Gaeltarra Eireann Jolly Dweezil
Fiefoerniek's Fairy Footsteps
Habib Ter Dolen
Blue Spring's Irish Mist
Stamb.
NHSB 2879658
NHSB 2890336
NHSB 2895701
NHSB 2924110
NHSB 2926900
NHSB 2917779
NHSB 2912928 (Imp. DE)
NHSB 2932944
VDH CC 5558/10
NHSB 2921387
NHSB 2936199
DK11508/2012
NHSB 2708757
NHSB 2899218
NHSB 2917065
NHSB 2843144
NHSB 2890851
NHSB 2895082
RKF0000000000
VDH - IC Sp 1165
NHSB 2871822
JR 77153
NHSB 2923268
NHSB 2891241
VDH-VK11.0585
RKF 3124500
NHSB 2882221
NHSB 2896371
AM04108904
NHSB 2873555
NHSB 2897200
NHSB 2772650
NHSB 2815364
VDHGAREG2133
NHSB 2870786
NHSB 2842715
LOSH 1048604
LOF 43721/0
Eigenaar
L
Gelt
G.
M.E.C.
M.A.W.
C.
W.H.
P.W.J.
Herr
Ingrid
Me
Mrs. Charlotte
Carine
W.
P.R.H.
M.N.
Y.M.
J.A.
Myriam
J. & M.
S.H.M.
Claudia
J.P.C.
G.C.
Stefanie
L.
A.
J.
P.
S.
A.M.G.P.M.
Mevr. J.
J.J.
Elke
M.W.
L.
A.
Danielle
Merkens
Hoekstra
Aardema-Poede
Elfrink
Bax
Jongejans
van
Lenthe Polak
Rengers
Kurniawan Wihardja
Stolzenbach
Hendriks
Linneberg
Rutten
Scholten
Blijham-Keckman
Janssen
van der Heide-Kooring
van de Vondervoort-de Lange
Valgaeren
Kolb
van
Tatenhove van Roosenbroek
Asbrock
de
Wit-Peemen
Kroes-Vink
Bellenberg
Tseytlina
Denie
Dekker
Tempest
Lenzen
van
Reem Wouters
Kluiters
de
Vos-Brugman
Gortz
Bussemaker-v.d. Kerk
Sahuleka
Ternest
Lempereur
Download
Related flashcards
Create Flashcards